İade Talep Formu

Örneğin: Lcd TV Panel, Led Tv Panel gibi ...

İade numarası istemek için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Gıda Ürünlerini Kullanım ve Dayanıklılık ( Bozulma ) Özelliğinden Dolayı yedi (7) günlük süre içinde, Gıda Dışı Tüm Ürünlerde ise Otuz ( 30 ) gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz ! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

  1. Aldığınız her ürün, üretici firmasının garantisi altındadır. Almış olduğunuz Gıda ürününün ambalajını açmadan/tahrip etmeden//bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, ve sipariş numarınızı içeren Bilgilerle Birlikte İade Talep Formumuz ile Bizlere bildirebilirsiniz.
  2. Gıda dışı ürünlerde ambalajında herhangi bir bozulma, kırılma, yırtılma, tahrip, kullanılma vb. durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği şekilde iade edilmemesi durumunda ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez. 
  3. 0 553 254 60 96  ’ den Müşteri Hizmetleri ekibimizi arayınız.
  4. Müşteri Hizmetlerimiz işleminizin tamamlanması konusunda size memnuniyetle yardımcı olacaktır.
  5. Sonrasında iade faturanız ile birlikte ürünleri Kargo ile geri göndermeniz yeterlidir.
  6. Ürün bedeli iade işleminiz hemen başlayacaktır.

Sipariş Bilgileri

Hesabım Menüsünden Siparişlerinizi Görebilir ve Sipariş Numaranızı Alabilirsiniz.

Ürün Bilgileri & İade Nedeni

6502 sayılı yasa uyarınca tüketici olan müşterilerimiz avantajmarketim.com 'dan almış olduğunuz tüm ürünleri, malı teslim alınan tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade etme veya başka bir ürünle değiştirme şansına sahipsiniz. Yasal süreyi aşan bildirimlerde ve 6502 sayılı yasa hükmünde olmayan müşterilerimizde ve niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünlerde maalesef iade kabul edilememektedir.